Medžio frezavimas

Aukščiausios kokybės medžio masyvo arba faneros frezavimas Lietuvoje

Greičiausiai, kad kiekvienam yra tekę susidurti ar pastebėti nepakartojamo grožio interjero, baldų, kaimo turizmo sodybų ar restoranų iškabų detales, kurios taip ir kelia mūsų mintyse klausimą, kaip įmanoma pagaminti tai, kas iš šalies pažiūrėjus atrodo neįmanoma.

Pastebėta, kad yra ypač džiaugiamasi Lietuvos sodybų ar nedidelių miestelių prieigose kabančiomis ar stovinčiomis įvairiomis medinėmis iškabomis, kurios skelbia apie vietovę, siūlomą paslaugą ar nurodo kryptį. Suprantama, kad dauguma medinių gaminių yra drožinėti išradingo drožinėtojo-skulptoriaus, tačiau šiuolaikiškame gyvenime, skulptoriai gali atlikti tik unikalius kūrinius ir norint išgauti identiškus gaminius ir didesnį jų kiekį, dažnai tenka į pagalbą pasitelkti naujausias technologijas.

Medienos frezavimas nėra naujiena šiuolaikiškam žmogui, bet naujos frezavimo įrenginių galimybės verčia aikčioti iš nuostabos net ir visko mačiusius. Mūsų gyvenime medžio frezavimas taip pat dalyvauja ir kasdienėje buityje, o jei tiksliau, tai detalės frezuotos medyje ar iš medžio. Kaip pavyzdys gali būti įvairios interjero detalės iš medžio, gali būti, kad esate įsigiję ir baldų, kurių viena ar kelios detalės yra frezuotos iš medžio. Lygiai panašiai, panaudojant naujas technologijas yra atliekamas ir faneros frezavimas, ką baldų gamintojai jau suspėjo pažinti ir teigiamai įvertinti.

Verta paminėti, kad durų gamintojams jau yra pažįstamas ir kitas procesas, kuris vadinamas MDF frezavimas. Jis leidžia taupyti darbo laiką, nenaudoti sudėtingų technologijų klijuojant įvairius gaminius ir taip išlaikyti pakankamai konkurencingą produkto kainą, kas šiuo metu yra ypač aktualu.

Prie visų šių frezavimo rūšių yra siūlomas ir medžio pjaustymas. Suprantama, kad tai nėra lentpjūvės paslaugas, nes ši paslauga teikiama tik itin didelį tikslumą reikalaujančių medžio detalių kūrimui. Pjūklo pagalba to pasiekti nepavyks, todėl naujausi įrenginiai padeda išspręsti ir laiko sąnaudų klausimą ir ir sumažinti išlaidas.

Grįžtant prie ankščiau minėtų sodybų bei kaimelių grožio, norėdami pritraukti daugiau lankytojų, galite pasinaudoti produktais, kuriuos sugebės sukurti medžio masyvo frezavimas. Jis padės išlaikyti natūralumą ir gaminio vientisumą.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Parašykite mums